Wojewódzki konkurs AgroLiga 2021

AgroLiga

Tegoroczny konkurs AgroLigi odbył się 2 lipca w Mszczonowie i wyłoniono w nim Mistrza oraz Wicemistrza roku 2021 w kategoriach „Rolnik” i „Firma”. Mieliśmy przyjemność uczestniczyć w tym wspaniałym wydarzeniu, ponadto zostaliśmy Laureatami w kategorii “Firma”. Nasza Historia

Centrala Nasienna w Warszawie to przede wszystkim ludzie z pasją i innowacyjnymi pomysłami, realizujący się w branży rolniczej. Staramy się dostosowywać do indywidualnych potrzeb klientów oraz aktualnych warunków rynkowych i klimatycznych. Dlatego nieustannie poszerzamy naszą ofertę i dążymy do „doskonałości”. Innymi słowy chcemy zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów. Jednak zdajemy sobie sprawę, że wiąże się to z dużą ilością ciężkiej pracy.

Przede wszystkim, otrzymane wyróżnienia i podziękowania potwierdzają nam, że warto stale podnosić poprzeczkę i świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dlatego serdecznie dziękujemy za dobre słowa i docenienie naszej pracy. Co więcej, obiecujemy nie poprzestać na laurach i w dalszym ciągu podnosić jakość oferowanych przez nas produktów i usług.

 

Share :