Kontakt

Centrala Nasienna Warszawa

Prezes Zarządu: Łukasz Jarkowski

Centrala Nasienna w Warszawie Sp. z o.o.

06-100 Pułtusk ul. Nasielska 8

tel: 23 692 24 71

tel. 22 335 -59 -70 fax 22 335 -59 -80

sekretariat@cnwarszawa.pl

KRS

0000372874

Sąd Rejonowy dla miasta Warszawy, XIII Wydz. Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego.

NIP

525-10-00-129

REGON

010718617

Kapitał zakładowy – 2.000.000 zł

Dział Handlowy

Tadeusz Tomaszewski
Dyrektor

t.tomaszewski@cnwarszawa.pl

Katarzyna Kisiel
Specjalista ds. Sprzedaży

23 692 24 71

k.kisiel@cnwarszawa.pl

Bożena Mroczkowska
Specjalista ds. Sprzedaży

23 692 05 82

b.mroczkowska@cnwarszawa.pl

Dział Produkcji

Janusz Matusiak
Kierownik Produkcji

j.matusiak@cnwarszawa.pl

Justyna Juchner
Laboratorium

j.juchner@cnwarszawa.pl

Elżbieta Kosiorek

e.kosiorek@cnwarszawa.pl

Magazyn

Natalia Wolska
Zamówienia

n.wolska@cnwarszawa.pl

Bartosz Chodyna
Logistyka

b.chodyna@cnwarszawa.pl

Przedstawiciele handlowi

Marcin  Cackowski
północno mazowieckie, mazowieckie, warmińsko-mazurskie, podlaskie, kujawsko – pomorskie

533 174 111

m.cackowski@cnwarszawa.pl

Dariusz Wites
południowo wielkopolskie, śląskie, podkarpackie, lubelskie, południowo mazowieckie, małopolskie, ludzkie, świętokrzyskie

793 728 214

d.wites@cnwarszawa.pl

Marek Borkowski
pomorskie, zachodnio pomorskie, dolnośląskie, opolskie, lubuskie, północno wielkopolskie

532 015 199

m.borkowski@cnwarszawa.pl

    Wyślij nam wiadomość

    Jesteśmy do Twojej dyspozycji.



    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na treść wiadomości przesłanej za pomocą formularza kontaktowego oraz w celu prowadzenia ewentualnej dalszej korespondencji w tym przedmiocie.

    Centrala Nasienna w Warszawie sp. z o.o. z siedzibą w Pułtusku

    • Addres: 06-100 Pułtusk ul. Nasielska 8
    • Pon. - Sob. 7:00-15:00
    • Nr tel.: 22 335 -59 -70
    • Fax: 22 335 -59 -80
    • Email: sekretariat@cnwarszawa.pl

      Lokalizacja naszej siedziby

      Mapa dystrybucji w Polsce

      Pokaż na mapie:

      Wybierz województwo: