Kontakt

Centrala Nasienna Warszawa

Prezes Zarządu: Radosław Kierznowski

Wiceprezes Zarządu: Piotr Brudło

Centrala Nasienna w Warszawie Sp. z o.o.

06-100 Pułtusk ul. Nasielska 8

tel. 22 335 -59 -70 fax 22 335 -59 -80

sekretariat@cnwarszawa.pl

KRS

0000372874

Sąd Rejonowy dla miasta Warszawy, XIII Wydz. Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego.

NIP

525-10-00-129

REGON

010718617

Konto bankowe

BGŻ Oddz. Gorzów Wielkopolski
nr 55 2030 0045 1110 0000 0210 8380

Kapitał zakładowy – 2.000.000 zł

Dział Handlowy

Tadeusz Tomaszewski
Dyrektor

t.tomaszewski@cnwarszawa.pl

Katarzyna Kisiel
Specjalista ds. Sprzedaży

23 692 24 71

k.kisiel@cnwarszawa.pl

Bożena Mroczkowska
Specjalista ds. Sprzedaży

23 692 05 82

b.mroczkowska@cnwarszawa.pl

Dział Produkcji

Janusz Matusiak
Kierownik Produkcji

j.matusiak@cnwarszawa.pl

Justyna Juchner
Laboratorium

j.juchner@cnwarszawa.pl

Elżbieta Kosiorek

e.kosiorek@cnwarszawa.pl

Magazyn

Natalia Wolska-Damijan
Zamówienia

n.wolskadamijan@cnwarszawa.pl

Bartosz Chodyna
Logistyka

b.chodyna@cnwarszawa.pl

Przedstawiciele handlowi

Marcin  Cackowski
Mazowsze, Warmia i Mazury

533 174 111

m.cakowski@cnwarszawa.pl

Dariusz Wites
Lubelskie

793 728 214

d.wites@cnwarszawa.pl

Marek Borkowski
Lubuskie

532 015 199

m.borkowski@cnwarszawa.pl

Kamil Ograbek
Zachodniopomorskie

729 054 546

k.ograbek@cnwarszawa.pl

Wyślij nam wiadoność

Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Centrala Nasienna w Warszawie sp. z o.o. z siedzibą w Pułtusku

  • Addres: 06-100 Pułtusk ul. Nasielska 8
  • Pon. - Sob. 7:00-15:00
  • Nr tel.: 22 335 -59 -70
  • Fax: 22 335 -59 -80
  • Email: sekretariat@cnwarszawa.pl

    Lokalizacja naszej siedziby

    Mapa dystrybucji w Polsce

    Page Title

    Pokaż na mapie:

    Wybierz województwo: