Kariera

Aplikacja na stanowisko Kwalifikator Polowy

Zakres obowiązków kwalifikatora:

• współpraca z działem laboratoryjnym,
• nadzór nad bieżącą produkcją polową, dokonywanie oceny polowej i cech zewnętrznych materiału siewnego,
• nadzór nad prawidłową dokumentacją kontraktacji, dokonywanie obciążeń lub ich kontrola za ocenę polową plantacji nasiennych
• rozwiązywanie sytuacji kryzysowych,
• opracowywanie wydziałowych planów produkcji polowej w porozumieniu z przedstawicielami innych działów,
• zapewnienie prawidłowych warunków Bezpieczeństwa Higieny Pracy,
• sporządzanie raportów i analiz,
• wdrażanie najnowszych rozwiązań technologicznych,
• odpowiada za prawidłową realizację planów produkcji po stronie kontraktacji,
• monitorowanie rynku( przygląda się nowościom, konkurencji )

Do realizacji tych celów niezbędne będzie:
• umiejętność pracy pod presją czasu, umiejętność ustalania priorytetów
• elastyczność w działaniu, dyspozycyjność w sezonie
• dobra obsługa komputera (MS Office)
• prawo jazdy kat. B
• wykształcenie co najmniej średnie
• mile widziana znajomość branży rolniczej/ nasiennej/studia agrotechniczne

Oferujemy:

• szkolenie i pomoc w uzyskaniu potrzebnych kwalifikacji urzędowych,
• stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę i wynagrodzenie prowizyjne
• bogaty pakiet socjalny
• narzędzia niezbędne do realizacji powierzonych zadań (samochód służbowy, telefon,)

Zainteresowanych kandydatów spełniających powyższe kryteria prosimy o przesłanie zgłoszeń zawierających CV wraz z krótkim uzasadnieniem aplikowania na to stanowisko
na adres sekretariat@cnwarszawa.pl do 31 maja 2018 roku.

Regionalny Przedstawiciel Handlowy – Kujawsko-Pomorskie

Opis stanowiska:

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • utrzymywanie kontaktów i współpraca z dotychczasowymi odbiorcami
  • sporządzanie ofert handlowych
  • realizacja planów sprzedaży
  • profesjonalne doradztwo dla klientów

Wymagania:

  • doświadczenie w aktywnej sprzedaży
  • znajomość branży rolniczej/nasiennej
  • koncentracja na celach sprzedażowych
  • komunikatywność i umiejętność nawiązywania kontaktów handlowych
  • umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych
  • dobra organizacja pracy własnej
  • znajomość MS Office
  • prawo jazdy kat. B.
  • dyspozycyjność

Oferujemy:

  • pracę w szybko rozwijającej się firmie
  • motywacyjny system wynagrodzeń (podstawa + atrakcyjna premia zależna od wyników)
  • szkolenia produktowe
  • niezbędne narzędzia pracy
  • samodzielną i pełną wyzwań pracę w młodym zespole

na adres sekretariat@cnwarszawa.pl do 31 maja 2018 roku.