MENU

Renowacyjna

Renowacyjna - mieszanka traw do regeneracji zniszczonych trawników. Charakteryzuje się szybkim tempem zagęszczania darni. Może być stosowana do zatrawiania innych terenów.

Skład mieszanki: życice trwałe - 75%, kostrzewy czerwone - 20%, kostrzewa trzcinowa - 5%

Opakowania: 0,5kg - folia, 1kg - karton, folia; 5kg - torba; 20kg - worek

Uniwersalna

Uniwersalna - mieszanka przeznaczona jest do zagospodarowania terenów zieleni miejskich, rekultywacji terenów po budowach, przydrożnych pasów zieleni i innych. Jest mieszanką o wszechstronnym kierunku użytkowania. Charakteryzuje się szybkim wzrostem, tworzy trwałą darń wytrzymałą na niekorzystne warunki glebowe i atmosferyczne.                                                Skład mieszanki:kostrzewa czerwona - 13%, życica trwała - 52%, życica wielokwiatowa - 15%, kostrzewa trzcinowa - 10%, życica mieszańcowa - 10%

 Opakowania: 0,9kg - folia, 1kg - karton, 2kg; 5kg - torba, 20kg - worek

Trawnikowa

Trawnikowa - mieszanka przeznaczona jest do obsiewu trawników przydomowych, placów zabaw, zagospodarowania terenów zieleni miejskich, osiedlowych, przydrożnych pasów zieleni. Jest mieszanką o wszechstronnym kierunku użytkowania. Charakteryzuje się, że tworzy trwałą i zwartą darń wytrzymałą na niekorzystne warunki glebowe i atmosferyczne.

Skład mieszanki:kostrzewy czerwone - 25%, kostrzewa trzcinowa - 15%, życica trwała - 50%, życica wielokwiatowa - 10%

Opakowania: 0,5kg – torebka; 1kg – karton; 2kg i 5kg - torba; 20kg - worek