MENU

O Firmie

Firma działa w branży nasiennej od ponad 50 lat. Jesteśmy jednym z nielicznych przedsiębiorstw w kraju, którym udało się połączyć wieloletnie doświadczenia w produkcji nasiennej, z rozsądnym zarządzaniem dostosowanym do warunków pełnej konkurencji panujących na rynku.

 

Naszą główną formą działalności jest produkcja i sprzedaż materiału siewnego zbóż, motylkowych, traw, sadzeniaków ziemniaka oraz innych nasion rolniczych. Współpracujemy z największymi przedsiębiorcami na terenie całego kraju, jak również z partnerami zagranicznymi. W ostatnich latach uwzględniając zmieniającą się sytuację na rynku, wprowadziliśmy konfekcjonowanie nasion w/w gatunków oraz mieszanek traw gazonowych i pastewnych. 

 

Prowadzimy także handel zbożami konsumpcyjnymi i paszowymi. Przedsiębiorstwo nasze zawiera umowy kontraktacyjne na terenie województwa mazowieckiego i lubelskiego, co daje nam możliwość pozyskania wysokiej jakości kwalifikowanego materiału siewnego.

 

W ostatnich latach firma przeszła gruntowną modernizację budynków biurowo-magazynowych. Przedsiębiorstwo ciągle poszerza sieć sprzedaży hurtowej i detalicznej, podejmuje działalność z poza branży nasiennej świadcząc m.in. usługi transportowe.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz kontakt z Działem Handlowym naszej firmy.