MENU

Dywan w Ogrodzie

Dywan w Ogrodzie - mieszanka przeznaczona jest na tereny reprezentacyjne i do przydomowych ogrodów w celu uzyskania ozdobnego-dywanowego trawnika. Charakteryzuje się powolnym tempem wzrostu, tworzy intensywnie zielony, zwarty i delikatny trawnik. Chcąc uzyskać piękny dywanowy trawnik należy pamiętać o jego regularnej pielęgnacji w okresie wegetacyjnym przez odpowiednie koszenie, nawożenie i podlewanie.  

Skład mieszanki: życica trwała - 28% , kostrzewy czerwone - 67% , wiechlina łąkowa - 5%

Opakowania:  0,1 kg - torebka; 1kg – karton; 2kg, 5kg - torba;  20kg - worek

Sportowa

 Sportowa - mieszanka przeznaczona do obsiewu terenów sportowych, rekreacyjnych i przydomowych intensywnie użytkowanych. Charakteryzuje się dużą odpornością na deptanie, posiada szybkie tempo wzrostu. Stosując regularne koszenie i odpowiednie nawożenie uzyskacie Państwo intensywnie zielony, zwarty i trwały trawnik.  

Skład mieszanki: życice trwałe - 65 %, kostrzewy czerwone – 15%, kostrzewa trzcinowa - 12%, wiechlina łąkowa - 8%

Opakowania: 1kg – karton;  2kg, 5kg - torba;  20kg - worek

Polskie Tereny Suche

Polskie Tereny Suche: mieszanka przeznaczona jest na tereny o małej wilgotności i zasobności gleby jest wytrzymała na niekożystne warunki atmosferyczne.

Skład mieszanki: kostrzewy czerwone - 35%, kostrzewa trzcinowa - 30%, kostrzewa owcza - 15%, życica trwała - 15%, wiechlina łąkowa - 5%

Opakowania: 1kg - karton, 2kg, 5kg - torba, 20kg - worek

Parkowa

Parkowa - mieszanka przeznaczona jest do zakładania trawników na terenach zacienionych w parkach, ogrodach, działkach. Charakteryzuje się, że tworzy zwartą zieloną darń o powolnym wzroście w miejscach mało nasłoniecznionych.

Skład mieszanki: kostrzewy czerwone – 45%, kostrzewa trzcinowa - 16%, życice trwałe – 27%, wiechlina łąkowa - 5%, kostrzewa owcza - 7%

Opakowania:  1kg – karton;  2kg, 5kg - torba;  20kg - worek